O nás

Silic Média, Váš dodavatel prémiových reklamních triček

Jsme specialisté na segment 3D propagace a víme, jak je kvalita každého nosiče důležitá pro jakékoliv reklamního sdělení. Pokud se jedná o reklamní trička, pak je především kvalita rozhodujícím faktorem pro všechny firmy, které oblékají své zaměstnance, zákazníky, hostesky, promotéry či fanoušky. Proto Vám přinášíme prémiová reklamní trička ID®, která patří mezi to nejlepší, co je na českém i slovenském trhu k dostání.

Reklamní trička ID®

Jsme výhradním dodavatelem vysoce kvalitních reklamních trik ID®pro Českou i Slovenskou republiku. Tato značková trička se vyznačují svým precizním provedením, stálostí barev, kvalitou materiálů a širokou škálou střihů a nepřeberného množství barevných variant. Díky moderním technologiím, které se využívají ve výrobě, předčí ID® většinu značek reklamního textilu nabízeného na dnešním tuzemském trhu.

Naší hlavní devízou je mimořádně bohatá nabídka reklamních triček, která máme dostupná skladem – máme trička v celé škále od klasického textilu přes pracovní až po funkční trička na sport. Garantujeme Vám nejvyšší možnou kvalitu u všech našich nabízených produktů. Občas se dostáváme do situací, kdy zákazník požaduje provést úpravy našich katalogových modelů či vytvořit zcela nový a unikání design.

Proto pro ty nejnáročnější klienty, kteří se neradi spokojují se standardní nabídkou, nabízíme zakázkovou výrobu našich reklamních triček ID® na míru. Zakázková výroba není však limitována výběrem barev či materiálů. Neváhejte a napište nám, co byste rádi, a my uděláme maximum, abychom Vám vytvořili a doručili produkt podle Vašich představ.

Naše ID® trička splňují všechny náročné požadavky certifikátu OEKO-TEX®, které zaručují absenci jakýchkoli škodlivých látek v používaných textiliích.

ID-textil Silic Média - O nás

Jaké další služby nabízíme?

Prodej a výrobu reklamních předmětů

Zabýváme se zakázkovou výrobou nepřeberného množství reklamních předmětů a snažíme se vždy najít nejlepší možné řešení k uspokojení všech Vašich nejnáročnějších představ o 3D propagaci. Dokážeme vyrobit přesně na míru téměř jakýkoliv reklamní předmět dle Vašich požadavků.

Naši nabídku reklamních předmětů si můžete prohlédnou ZDE.

Tvorbu grafických designů

Máme k dispozici vlastní profesionální grafické studio Silic Média CREATIVE, které vytváří osobité a kreativní grafické koncepty přímo na míru tak, aby plně vystihovaly Vaše přání a jakékoliv představy. K vybranému textilu Vám rádi zpracujeme nejen 3D vizualizaci, ale také i grafické návrhy motivů.