Prémiová reklamní trička ID®

Kvalita, je především na prvním místě

Reklamní trička, která nabízíme, nemají na českém trhu obdoby. Patříme mezi výhradní distributory dánské značky ID® Identity, která se již 30 let specializuje na výrobu a vývoj textilu. Nabídka ID® Identity je charakteristická především svým precizním zpracováním a klade důraz i na ten nejmenší detail.

Na našem trhu ID® v porovnání s ostatními reklamními tričky nabízí celou řadu výhod. Není však náhodou, že můžete tato trička v Německu i v severských zemích zakoupit v retailu. Díky tomu je naše nabídka triček nejen kvalitní a funkční, ale i odráží dnešní módní trendy a skvěle padnou.

1
2
3
ID-textil Silic Média - Proč ID
1

Až 4x prošívané švy

2

Stálé barvy

3

Široký výběr materiálů

Až čtyřikrát prošívané švy

ID® trička se vyznačují svou vysokou odolností a to díky své dvojité vrstvě materiálu v těch nejnamáhavějších částech oděvů a čtyřikrát prošívaným švům. Hodí se převážně k použití v náročných pracovních i outdoorových podmínkách.

Nabízíme Vám oblečení, které je šité tou nejpreciznější jehlou. Dlouholetou životnost zajišťuje právě vysoká kvalita, která je poznatelná hned na první pohled.

Stálost barev

Veškerý materiál, který je použit, je vybírán s největší pečlivostí s důrazem na samotnou kvalitu. Naše nabídka reklamních triček se díky tomu pyšní nejvyšší kvalitou a svou dlouhou životností oděvů. Aby Vám ID® trička sloužila po mnoho let, využíváme pokročilou technologii barvení látek, která rozhodně zaručí uchování stálost barev. Trička tak vydrží nespočet vyprání, aniž by přestaly zářit jejich barvy.

Volba materiálu

Trička z prvotřídní bavlny si drží svou barvu a jejich tvar se neztratí i po mnoha vypráních a jsou příjemná na dotek. Díky stretchovému materiálu v kombinaci elastanu a bavlny nabízejí trička vysoký komfort a dokáží se přizpůsobit každé postavě. Právě zmíněný elastan zaručuje volnost a pohodlí i při aktivním pohybu. Specialitou je přímo ID TECH® materiál, který disponuje řadou funkčních vlastností (prodyšnost, odolnost proti větru – vodě, odvod potu), které ocení především aktivní sportovci.

Prodloužená délka

Díky dlouholeté zkušenosti přesně víme, co naši zákazníci chtějí. Během každodenního nošení či při práci je důležitě chránit bedra a cítit se především pohodlně. V naší nabídce je možné nalézt různé délky triček, které budou vyhovovat Vašim potřebám.

Stálá velikost

Během výroby je látka dvakrát předsrážena, a proto si trička drží stálý tvar a svou velikost i při každodenním praní. Například bílá trička PROwear můžete s klidem a bez problémů prát na 80 °C, ostatní barvená trička lze prát každý den na 60 °C a svou velikost a barvu neztratí.

Protižmolkující úprava a zipy YKK

Každá kolekce nabízí komfort a pohodlí pro každého, kdo ji oblékne a je navržena s důrazem i na ten nejmenší detail. Materiály, které byly použity jsou ošetřeny proti žmolkování.  Díky tomu budou Vaše trička vypadat déle jako nová. Plno těchto modelů bylo opatřeno nejlepšími zipy YKK.

Certifikace a normy

ID® Identity trička splňují všechny náročné požadavky stanovených mezinárodních norem na certifikaci reflexního a pracovního oblečení (ISO 15797, EN 20471, EN 1150).

Společenská odpovědnost

Společnost ID® je členem BSCI a zavazuje se dodržovat všechny společné etické zásady pro výrobu a nákup v zemích mimo EHS. Více informací naleznete níže.

Zakázková výroba a branding

Pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří si nevyberou z našich skladových zásob reklamních triček ID®, je tu zakázková výroba. U nás se kreativitě meze nekladou a dokážeme Vám vyrobit téměř cokoliv. Na jakýkoliv textil umíme aplikovat branding všemi možnými a dostupnými technologiemi. Více o brandingu naleznete ZDE.

30 let na trhu

Společnost ID® Identity působí na trhu již přes 30 let a věnuje se výrobě a vývoji textilů a úspěšně konkuruje ostatnímu značkovému textilu v severských zemí i v retailu, kde si tak získala důvěru mnoha zákazníků. Právě drsné přírodní podmínky tamního klimatu dávají možnost vzniku skutečně kvalitním tričkům, která Vás rozhodně nezradí.

VIP servis

S kvalitními produkty souvisí i náš VIP servis. Jsme pro Vás k dispozici na emailu i telefonu a kdykoli Vám ochotně rádi poradíme a pomůžeme.

info@id-textil.cz | +420 315 810 820

Dodání do 5 pracovních dní

Při volbě express dodání můžete mít trička u sebe již do 5 pracovních dní od potvrzení Vaší objednávky. Více o možnostech dopravy naleznete ZDE.

ID® Identity – Společenská odpovědnost

Textilní průmysl je často spojován s porušováním lidských práv a s velmi špatnými pracovními podmínkami. Na základě toho se společnost ID® zavázala dodržovat deset základních pravidel, pomocí kterých se aktivně podílí na zamezování ekonomického, environmentálního i sociálního vykořisťování. Společnost ID® proto od svých dodavatelů a obchodních partnerů požaduje dodržovat tento „Kodex odpovědného chování“.

Reklamní trička ID® jsou vyráběna v souladu s určitými požadavky na ochranu životního prostředí a vznikají za použití určitých technologií, které jsou šetrné k přírodě.

Společnost ID® se hlásí k principům odpovědnosti a věnuje dostatečně velký prostor férovému jednání se svými zaměstnanci a respektování lidských práv a svobod.

Společenská odpovědnost ID textil

Normy a certifikace

BSCI

BSCI_identity_silic_mediaSpolečnost ID® je členem BSCI (Business Initiative Social Compliance) – sítě 750 evropských společností, které se zavázaly dodržovat společné etické zásady pro nákup a výrobu v zemích mimo EHS. Členství v BSCI zaměstnancům zaručuje bezpečné pracovní prostředí, přiměřené mzdy a pracovní dobu. Členové BSCI musejí dodržovat ustanovená pravidla týkající se ochrany životní prostředí. Nezávislý auditorský sbor pravidelně dohlíží na dodržování pokynů BSCI. Více informací si můžete přečíst na www.bsci-intl.org.

OEKO -TEX®

Certifikat_CIT_silic_media_identityCertifikace OEKO-TEX® zaručuje, že oblečení neobsahuje žádné škodlivé látky. ID® oblečení splňuje požadavky na hodnotu Ph a absenci škodlivých látek, jako jsou pesticidy a těžké kovy. ID® nabízí velký výběr výrobků označených certifikací OEKO-TEX®. Více informací si můžete přečíst na www.oeko-tex.com.