ID-textil Silic Média - Textil ID Identity

Reklamní trička ID® Identity

Společnost ID® Identity při výrobě klade důraz na kvalitu, styl, vkus a přání klientů.

Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout široký sortiment textilu – od toho klasického přes pracovní oděvy až po funkční oblečení vhodné na sport.

Všechen textil ID® Identity splňují náročné požadavky mezinárodního certifikátu OEKO-TEX®, který zaručuje absenci škodlivých látek v textilu.

Naše nabídka textilu ID® Identity se charakterizuje nepřeberným množstvím volby barev, velikostí i typů střihů. Vyznačuje se také vysokou odolností díky 4krát podšitým švům a stálostí barvy pomoci pokročilé technologie barvení látek.

Ať už hledáte jakékoliv oblečení na sport, relaxaci či oděvní doplňky pro Vaši reklamní kampaň, dokážeme Vám nabídnout jedinečný produkt v té nejvyšší kvalitě. Kreativitě se u nás meze nekladou. Díky dobré logistice a skladování Vám dokážeme textil bez brandingu doručit během 2–3 dnů od objednání.

Celou nabídku textilu ID® Identity naleznete ZDE.

 

Trička

V naší nabídce sortimentu naleznete trička ze 100% bavlny nejvyšší kvality, funkční sportovní trika i pracovní oděv. Díky nejnovějším technologiím jsou trička vhodná jak pro každodenní použití, tak i pro sportovní využití. Textil disponuje nežmolkujícím materiálem a odolností proti srážlivosti. V nabídce naleznete velkosti od S po 6XL.

ID-textil Silic Média - Přejít na eshop

Polo trička

Modní polo trička jsou k dipozici ve více variantách, např. disponují kapsičkou na prsou. Trička jsou doplněna knoflíčky a barevnými límečky. Velikosti v rozmezí od XS po XL. Použitá technologie ID Tech® zaručuje u rychlo-schnoucích sportovních trik maximální prodyšnost.

Reklamní textil ID polo trička
ID-textil Silic Média - Přejít na eshop